Rezerva Ždánic dotáhla zápas k remíze

Dotáhnout dvoubrankovou ztrátu se podařilo béčku Ždánic v domácím prostředí s Ježovem. Po dvaceti minutách hosté vedli 0:2, ale utkání nakonec skončilo dělbou bodů.

III.B třída – 23.kolo

KOVO Ždánice B – Vlast Ježov 2:2 (1:2)
Branky: 36´ Mlčák, 64´ Ždánský – 4´+17´ Exel. Rozhodčí: Zámečník. ŽK: Mlčák, Pavlech, Horňák – Vajgara. ČK: 80´ Vajgara (Ježov). Diváci: 50

Ždánice B: Ruban M. – Ondříšek, Duroň, Ždánský (85´ Kalousek), Ruban P., Komárek, Mlčák, Prygl (64´ Horňák), Pavlech, Macourek (69´ Štipčák), Strmiska

Ježov: Habáň – Ingr, Zelinka, Kůřil P. (69´ Křižka), Budík, Kůřil R., Vajgara, Exel, Chvátal, Chlustina, Rotrekl

Tabulkové postavení hovořilo ve prospěch hostujícího mužstva, které tyto předpoklady začalo naplňovat od úvodních minut.

Do vedení šel Ježov už ve čtvrté minutě, kdy přesně zamířil Exel. Tentýž hráč pak překonal domácího gólmana podruhé v 17.minutě.

Ani slibně vypracovaný náskok se hostům nepodařilo udržet a do přestávky už to bylo jen o gól. Na dostřel snížil Mlčák.Ždánice se snažily po změně stran s výsledkem něco udělat, ztráta jednoho gólu byla minimální. Úsilí bylo završeno v 64.minutě, kdy Habáně překonal Ždánský.

Deset minut před koncem byl po druhé žluté kartě vyloučen ježovský Vajgara. Kovo však krátkou přesilovku zužitkovat nedokázalo a utkání skončilo dělbou bodů.

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, V 66¨ NCH – 1.ŽK – Podražení hráče zezadu v nepřerušené hře v souboji o míč. V 80´ 2.ŽK + ČK – NCH – Strčení do soupeře během potyčky u středové čáry.

Remíza tabulkou nijak zvlášť nepohla a týmy zůstaly na svých pozicích. Ždánicím patří deváté místo, Ježov je pátý.

[league_table id=”242″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...