Rozlosování okresního přeboru dorostu 2016/17

Rozpis okresního přeboru dorostenců 2016/17. Narozdíl od předchozí sezóny je v soutěži pouze 11 týmů a v každém kole má tedy jedno mužstvo volný los. Vítěz psotupuje do 1.třídy. První zápasy se odehrají až 21.srpna a podzimní část skončí 6.listopadu.

Okresní přebor 2016/17 – dorost (rozlosování podzimní části soutěže)

1.kolo (21.8.2016)

KEN Veselí/Vnorovy – Kostelec

Čejkovice – Strážnice

Starý Poddvorov – Lužice

Vacenovice – Lipov

Moravský Písek – Vracov/Vlkoš

volno – Dambořice

2.kolo (28.8.2016)

Kostelec – Dambořice

Vracov/Vlkoš – volno

Lipov – Moravský Písek

Lužice – Vacenovice

Strážnice – Starý Poddvorov

KEN Veselí/Vnorovy – Čejkovice

3.kolo (4.9.2016)

Čejkovice – Kostelec

Starý Poddvorov – KEN Veselí/Vnorovy

Vacenovice – Strážnice

Moravský Písek – Lužice

volno – Lipov

Dambořice – Vracov/Vlkoš

4.kolo (11.9.2016)

Kostelec – Vracov/Vlkoš

Lipov – Dambořice

Lužice – volno

Strážnice – Moravský Písek

KEN Veselí/Vnorovy – Vacenovice

Čejkovice – Starý Poddvorov

5.kolo (18.9.2016)

Starý Poddvorov – Kostelec

Vacenovice – Čejkovice

Moravský Písek – KEN Veselí/Vnorovy

volno – Strážnice

Dambořice – Lužice

Vracov/Vlkoš – Lipov

6.kolo (25.9.2016)

Kostelec – Lipov

Lužice – Vracov/Vlkoš

Strážnice – Dambořice

KEN Veselí/Vnorovy – volno

Čejkovice – Moravský Písek

Starý Poddvorov – Vacenovice

7.kolo (2.10.2016)

Vacenovice – Kostelec

Moravský Písek – Starý Poddvorov

volno – Čejkovice

Dambořice – KEN Veselí/Vnorovy

Vracov/Vlkoš – Strážnice

Lipov – Lužice

8.kolo (9.10.2016)

Kostelec – Lužice

Strážnice – Lipov

KEN Veselí/Vnorovy – Vracov/Vlkoš

Čejkovice – Dambořice

Starý Poddvorov – volno

Vacenovice – Moravský Písek

9.kolo (16.10.2016)

Moravský Písek – Kostelec

volno – Vacenovice

Dambořice – Starý Poddvorov

Vracov/Vlkoš – Čejkovice

Lipov – KEN Veselí/Vnorovy

Lužice – Strážnice

10.kolo (23.10.2016)

Kostelec – Strážnice

KEN Veselí/Vnorovy – Lužice

Čejkovice – Lipov

Starý Poddvorov – Vracov/Vlkoš

Vacenovice – Dambořice

Moravský Písek – volno

11.kolo (30.10.2016)

volno – Kostelec

Dambořice – Moravský Písek

Vracov/Vlkoš – Vacenovice

Lipov – Starý Poddvorov

Lužice – Čejkovice

Strážnice – KEN Veselí/Vnorovy

12.kolo (6.11.2016)

Kostelec – KEN Veselí/Vnorovy

Strážnice – Čejkovice

Lužice – Starý Poddvorov

Lipov – Vacenovice

Vracov/Vlkoš – Moravský Písek

Dambořice – volno