Šlágr v Násedlovicích ovládl jasně Vlkoš

Ve III.A třídě se hrál šlágr kola mezi Násedlovicemi a Vlkošem. Utkání patřilo hostujícím fotbalistům, kteří zvítězili celkem jednoznačně 0:4.

III.A třída – 11.kolo

Moravia NÁSEDLOVICE – Sokol VLKOŠ 0:4 (0:2)
Branky: 33´ Zálešák L., 38´+70´ (PK) Otruba B., 89´ Hlaváč. Rozhodčí: Tománek – Vavřina, Ingr. ŽK: Jankůj F., Hrdlička – Koplík, Valenta. ČK: 43´ Valenta (Vlkoš). Diváci: 50

Násedlovice: Trávníček – Svatoš, Dobeš P., Dobeš R., Bárta, Svozil, Bucala, Řihánek, Jankůj F., Jankůj P., Baják (Novosad, Hrdlička, Knotek, Machala, Horák M., Horák J.)

Vlkoš: Klajba – Koplík, Valenta, Šupa, Lunga – Zálešák D, Čada T, Otruba B, Slavíček – Ingr – Hlaváč (Vašíček, Špaček, Novotný J, Novotný F, Fojtík, Vrána, Zálešák L, Čada M.)

Pouze padesátka diváků sledovala šlágr kola mezi druhým a třetím týmem tabulky III.A třídy, ve kterém měl více ze hry hostující Vlkoš.

Na úvodní gól se čekalo něco málo přes půlhodiny a navíc padly dvě branky krátce po sobě. Jako první se prosadil Zálešák a pět minut poté skóroval také Bronislav Otruba.

V závěru poločasu musel po druhé žluté předčasně do kabin hostující kapitán Valenta a Násedlovice tak měli možnost hrát přesilovku o jednoho muže.

Možnost snížit měli domácí ve 44.minutě, ale pokutový kop neproměnili a Klajba v hostující brance si udržel čisté konto.


Tuto možnost ale domácí využít nedokázali a po přestávce ještě dvakrát inkasovali. Třetí gól přidal z pokutového kopu opět Otruba a v závěru zpečetil výsledek Hlaváč.

Vlkoš využil zaváhání prvních Mikulčic a snížil ztrátu na čtyři body a navíc má ještě Sokol jedno utkání k dobru. Násedlovice se po porážce propadly na pátou příčku.

Další výsledky

Vacenovice B – Ratíškovice B 0:6 (0:3)
Branky: Mačuda 2, Stokláska, Vacenovský, Šťavík, Cigánek

Čejč – Nesyt Hodonín 2:4 (1:2)
Branky: Filásek, Dohnálek – Zábranský 3, Ondrovčík

Dubňany B – Mikulčice 2:2 (1:1)
Branky: Žurovec, Šalša – Svobodník, Král

Milotice B – Čejkovice 5:3 (3:0)
Branky: Novák 4, Antoš – Čechovský 3

[team_standings id=”13492″ title=”Tabulka” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.cz, is.fotbal.cz

You may also like...