Suchov i nadále stíhá první Radějov

Drama ve III.C třídě má i nadále své pokračování, o prvenství se přetahuje trojice týmů. Po sobotní výhře nad třetím Tasovem se k prvnímu místo přiblížil Suchov, který na Radějov ztrácí jediný bod.

III.C třída – 15.kolo

Sokol Hroznová Lhota B – FK Suchov 0:4 (0:2)
Branky: 15´+60´ Zemčík, 35´ Horňák T., 64´ Holčík. Rozhodčí: Zima Jakub. Bez ŽK. Diváci: 80

Hroz. Lhota B: Jurásek – Suchý, Nekarda, Uher, Neumann K., Bartošek, Durna, Lipčík (61´ Kašpárek), Náhlík (61´ Smetka), Neumann M., Koryčanský (69´ Pavlica M.)

Suchov: Hlaváček – Jančík (87´ Šajdler), Sobek R., Horňák Jo., Švrček, Sedláček (73´ Štefaník), Janeska, Horňák T., Sobek V., Zemčík, Holčík

Podzimní vystoupení obou týmů skončilo bezbrankovou remízou a ani v odvetě se Tasovu suchovskou obranu překonat nepodařilo.

Hostující mužstvo udeřilo po čtvrt hodiny hry a Zemčík otevřel skóre utkání. Do konce prvního poločasu dokázal navýšit vedení Suchova ještě Tomáš Horňák.


Také druhá půle nabídla dvě branky a obě skončily za zády domácího brankáře Juráska. Svou druhou trefu zaznamenal Zemčík a krátce po něm se mezi střelce zapsal i Holčík.

Výhrou se Suchov přiblížil na rozdíl jednoho bodu k prvními Radějovu, který svůj zápas přehrával už před třemi týdny a v tomto kole měl tak volno.

Rezervní tým Hroznové Lhoty zápas o druhé místo prohrál a zůstal na třetí příčce se ztrátou čtyř, resp. pěti bodů na vedoucí týmy.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”11″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...