Suchov střídá Tasov na prvním místě III.C třídy

Pořadí na předních místech ve III.C třídě je nesmírně vyrovnané. Na prvním místě se střídá trojice Hroznová Lhota B,  Suchov a Radějov. Po sobotních zápasech jde do čela Suchov, jenž uspěl v Boršicích nad Hrubou Vrbkou.

III.C třída – 11.kolo

FK Suchov – Horňácko Hrubá Vrbka  4:1 (1:0)
Branky: 23´ Pomkla, 49´ Zemčík, 74´ Švrček, 82´ Holčík – 58´ Blažek Patrik. Rozhodčí: . ŽK: Matušinec – Peprna, Blažek Jindřich. Diváci: 100

Suchov: Hlaváček – Jančík, Koňárek, Šedý (84´ Šajdler), Švrček (85´ Sup), Matušinec, Janeska, Pomkla (75´ Poláček), Sobek, Zemčík, Holčík

Hr. Vrbka: Kováčik – Prachař, Mikeska, Janás (84´ Němeček), Šuránek, Peprna, Horák, Blažek P., Blažek J., Procházka, Slovák

Favorizovaný Suchov se v prvním poločase trápil, ale dokázal otevřít skóre. Ve 23. minutě poslal domácí tým do vedení Pomkla.

Po přestávce nasměroval Suchov za osmou výhrou v sezóně Zemčík, když zvyšoval už na rozdíl dvou branek. Nejlepší  obrana soutěže odolávalo až do 58.minuty, když brankáře Hlaváčka překonal Patrik Blažek.

T-shock

Ze strany hosté to ale bylo vše a tak se ke slovu znovu dostali domácí fotbalisté, kteří dvěma brankami za sebou rozhodli o  výhře.

Čtvrthodiny před koncem dával na 3:1 Švrček a vítězství zpečetil v 82.minutě Holčík. Díky tříbodovému zisku se Suchov posunul na první místo, kde vystřídal béčko Hroznové Lhota. Dosavadní lídr prohrál doma s Radějovem 0:1.

Mohlo by se vám líbit...