Oslabený Suchov uspěl na hřišti Tvarožné Lhoty

Sedmdesát minut hrál Suchov bez vyloučeného hráče, přesto dokázal na půdě poslední Tvarožné Lhoty naplno bodovat a vybojovat třetí výhru v sezóně.

O první body na domácím hřišti bojovala v sobotu Tvarožná Lhota proti Suchovu. Domácím patřil nejhorší útok soutěže a ani tento zápas to nevylepšil.

Už ve 21.minutě se nechal vyloučit suchovský Sedláček a Sokolu se tak naskytla možnost hrát téměř sedmdesát minut přesilová hra, tu však využít nedokázal.

Hosté udeřili jako první a skóre utkání otevřel ve 33.minutě Janeska. Vyrovnání zařídil v úvodu druhého poločasu Pavel Vítek, to však bylo od Lhoty vše.

O šest minut později vstřelil vítěznou branku Janeska, pro něhož to byla druhá trefa v zápase. Pojistku přidal v nastaveném čase hostující kapitán Jakub Horňák.

SOBOTA 19.9.2020

III.C třída – 7.kolo

Sokol TVAROŽNÁ LHOTA – FK SUCHOV 1:3 (0:1)
Branky: 49´ Vítek Pavel – 33´+55´ Janeska, 90´ Horňák J.; Rozhodčí: Riedl; ŽK: Bedrava, Ježek, Novák – Matušinec, Sedláček; ČK: 21´ Sedláček (Suchov); Diváci: 40

Tv. Lhota: Petr – Bedrava, Vítek Pavel, Vítek Petr, Holubík, Ježek, Sporysz, Malovaný, Novák, Kopunec, Nesval (Podolan, Gajda, Gazárek)

Suchov: Juřík – Jančík, Sobek, Matušinec, Horňák P., Krist, Janeska, Sup, Štefaník, Švrček J., Horňák J. (Šajdler, Sedláček, Švrček A., Holčík, Kazík, Mikéska)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...