V Sobůlkách bylo za patnáct minut hotovo

Na jaře sestoupily z OP, letos by se znovu mohly pokusit o postup. Sobůlkám však úvodní zápas nového ročníku nevyšel, když v domácím prostředí nestačily na Vřesovice.

III.B třída – 1.kolo

Sokol Sobůlky – Sokol Vřesovice 0:5 (0:3)
Branky: 5´ Možíš Z., 9´ Merta, 15´+51´+77´ Možíš L. Rozhodčí: Zíma Igor. ŽK: Bátora – Putna, Možíš Z. Diváci: 65

Sobůlky: Kůřil – Špičák, Spurný, Vrbík, Vyhňák, Lecián, Buštík, Gajdoš (79´ Zeman), Petula, Vrtal, Bátora

Vřesovice: Kopecký – Žáček, Sležek, Putna L., Donátek M., Bilíček, Červenka, Pazdera, Merta, Možíš Z., Možíš L. (85´ Donátek J.)

S novým trenérem a dvěma posilami vstoupily do sezóny Sobůlky. V základní sestavě se ale objevil pouze Vrtal.

Byli to však hosté z Vřesovic, kteří diktovali tempo úvodních minut utkání. V páté minutě poslal hosty do vedení Zdeněk Možíš, aby jej o čtyři minuty později napodobil Merta.

Hodně plodnou čtvrthodinku uzavřel třetí brankou za zády domácího brankáře Lukáš Možíš. Zatímco první minuty utkání přinesly tři branky, zbytek poločasu už gólovou radost nepřinesl.

Po přestávce se už Vřesovice nikam hnát nemusely a stačilo si pouze hlídat rychle vypracovaný náskok z první půle.

Čtvrtou branku hostí přidal z kraje druhého poločasu Lukáš Možíš a tentýž hráč výsledek čtvrthodiny před koncem také zpečetil.

Sobůlky se snažily vstřelit alespoň čestnou branku, ale na první podzimní trefu si budou muset minimálně jedno kolo počkat.

[team_standings id=”4907″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...