Ve Ždánicích padlo deset gólů, rezerva Kova přestřílela Želetice

Zápas bohatý na góly se odehrál ve Ždánicích, kde domácí rezervní tým hostil Želetice. Hrstka diváků viděla útočný fotbal a také deset branek.

III.B třída – 26.kolo

Kovo Ždánice B – Sokol Želetice 6:4 (1:2)
Branky:  26´ Pavlech, 47´ Kořínek, 56´ Macourek, 65´+77´ (PK) Mlčák, 84´ Komárek – 4´ Gregorovič, 21´+51´ Křižka, 74´ Zálešák. Rozhodčí: Horňáček. ŽK: Ždánský, Kalousek (oba Ždánice). Diváci: 30

Ždánice B: Ruban M. – Komárek, Svršek, Ždánský, Štipčák, Ruban M., Mlčák, Pelikán, Prygl, Macourek, Kořínek (Kalousek, Strmiska A., Šebek, Ruban P., Čadílek, Pavlech)

Želetice: Svatoň – Pánek O., Střaslička, Čureja, Kludák, Kostiv, Luskač, Strmiska R., Skalický, Křižka, Pánek A. (Gregorovič, Zálešák, Mikeska, Kolaja)

Skóre utkání otevřel ve čtvrté minutě hostující Gregorovič. Ve 21.minutě už Želetice vedly o dva góly, když se prosadil Křižka.

Vzápětí však dokázaly Ždánice snížit Pavlechem a znovu bylo o co hrát. Do kabin se přesto odcházelo za příznivého stavu pro hostující výběr.


Po přestávce se s góly roztrhl pytel. Vyrovnávací branky zaznamenal po dvou minutách Kořínek. Hostům ještě jednou vrátil vedení Křižka.

Macourek s Mlčákem dvěma góly otočili výsledek ve prospěch domácích. Želetice stačily vyrovnat Zálešákem, ale na body to nakonec nestačilo.

Vítězný gól vstřelil z pokutového kopu Mlčák a pojistku přidal šest minut před koncem Komárek. Po vítězném zápase se s kariérou rozloučil domácí kapitán Zdeněk Šebek.

Ždánice v konečné tabulce obsadily desátou příčku, Želetice skončily šesté.

Další výsledky

FK Domanín – Sokol Vřesovice 1:3 (0:3)
Branky: Ryba – Možíš Z. 2, Možíš L.

Sokol Archlebov – Vlast Ježov 2:1 (1:1)
Branky: Machálek, Němec T. – Kozák

Sokol Bohuslavice – Sokol Žeravice 3:1 (0:0)
Branky: Franta, Vykouk, Maga – Zemánek

Sokol Sobůlky – Sokol Žádovice 4:0 (2:0)
Branky: Fridrich 2, Buštík, Rauš

Slavoj Moravany – Sokol Věteřov 5:1 (2:1)
Branky: Bařina 3, Jašíček 2 – Sklenář

[team_standings id=”4907″ title=”Konečná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...