Velká nad Veličkou držela s Lednicí krok pouze poločas

V páteční předehrávce 1.A třídy hostila druhá Lednice až jedenáctou Velkou nad Veličkou. Favorit šel brzy do vedení, ale hosté do přestávky srovnali. Po přestávce favorit přidal tři góly a utkání ovládl.

Domácí favorit šel po čtvrthodině do vedení, kdy se prosadil Očenášek. Za hosty vyrovnával po půlhodince kapitán Horák. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Po změně stran se domácímu trenérovi vydařilo střídání. Hned po svém vstupu na hřiště skóroval Fóbl, tentýž hráč za dedet minut přidal i druhou trefu.

V závěru se mezi střelce zapsal další střídající fotbalista na straně domácího výběru, kdy Černín uzavřel na konečných 4:1.

Lednice sice inkasovala první branku v sezóně, ale je i nadále stoprocentní. Velká naopak prohrála potřetí za sebou a nachází se ve spodní části tabulky 1.A třídy.

PÁTEK 27.8.2021

1.A třída, sk. B – 5.kolo (čtvrté hrané)

Lednice – Velká nad Veličkou 4:1 (1:1)
Branky: 14´ Očenášek, 57´+68´ Fóbl, 87´ Černín – 30´ Horák; Rozhodčí: Haminger – Vrbka, Chorvát; Delegát: Briksa; ŽK: Čapka – Mikeska, Rumíšek; Diváci: 120

Lednice: Prokop – Ianosteac, Ferby, Očenáček, Simandl (73´ Černín), Čapka (56´ Fóbl), Wolgemuth D., Gajdoš, Netopilík (86´ Lebloch), Wolgemuth T., Ruber (73´ Vala)

Velká n/Vel.: Lipár – Mikeska, Horák (70´ Černák), Valášek, Trýska (47´ Koželuha), Rumíšek J., Lapčík, Rumíšek M. (81´ Prášek), Pavlinec, Maňák, Štolba

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...