Mikulčice i Dambořice vstřelily čtyři góly

Okresní přebor nabídl v sobotu dva zápasy. Poslední Mikulčice vybojovaly tři body v Radějově a Dambořice doma roznesly Bukovany.

Okresní přebor – 15.kolo

Sokol Radějov – TJ Mikulčice 2:4 (1:3)
Branky: 28´ Březina, 72´ Můčka – 18´+21´ Pochylý, 42´ Konečný, 48´ Linhart. Rozhodčí: Zima I. – Zima Z., Hlavinka. ŽK: Chmelař – Vacenovský L. Diváci: 85

Radějovu se vstup do jarní části nepovedl a prohrál i druhý zápas. Mikulčice se výhrou odpoutaly z posledního místa tabulky.

Hosty poslal do dvoubrankového vedení Pochylý, za domácí snížil Březina. Do přestávky ale ještě zvýšil náskok Konečný. Čtvrtý gól přidal v úvodu druhé půle Linhart , Radějov už pak stačil jen snížit Můčkou.

Sokol Dambořice – Družba Bukovany 4:0 (2:0)
Branky: 21´ Luskač, 26´ Maleňák, 54´ Suchánek, 58´ Horák. Rozhodčí: Zálešák – Řičica, Mokrý. ŽK: Dobeš, Maleňák – Lejsal, Vašíček. ČK: 64´ Dobeš (Dambořice). Diváci: 50

Dambořice první jarní kolo nehrály a tak měly chuť do zápasu. Sokol poslal do vedení Luskač a chvíli po něm skóroval také Maleňák. Po přestávce se opět v krátkém sledu trefili Suchánek a Horák.

Domácí tým oslabil v 64.minutě kapitán Dobeš, který během osmi minut dostal dvě žluté karty. Přesilovku o jednoho hráče, ale Bukovany využít nedokázaly.

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...