Výhry Šardic a Starého Poddvorova otevřely OP

Dvěma zápasy se v sobotu otevřely brány okresního přeboru. Z vítěství se radovaly Šardice v duely s Radějovem a Starý Poddvorov uspěl na hřišti posledních Mikulčic.

Okresní přebor – 14.kolo

FK Šardice – Sokol Radějov 2:0 (0:0)
Branky: 74´ Vykouk, 83´ Knoflíček. Rozhodčí: Zámečník – Vrbovský, Kohút. ŽK: Zicháček, Posolda – Parobek. Diváci: 120

Lídr se v úvodním zápase hodně trápil a dlouho musel čekat na úvodní branku. Radějov držel s favoritem krok, ale na body nakonec nedosáhl.

Vítěznou branku si připsal čtvrthodiny před koncem Vykouk, který přišel z Bohuslavic. Pojistku přidal o deset minut později Knoflíček. Šardice udělaly další krok k postupu.


TJ Mikulčice – Starý Poddvorov 1:2 (1:1)
Branky: 42´ Pochylý – 22´ Albert, 58´ Žurovec. Rozhodčí: Horňáček – Sedlák, Svoboda. ŽK: Pitzinger, Vacenovský, Poláček, Mokruša (vš. Mikulčice). Diváci: 50

O záchranu bojující Mikulčice si připsaly již desátou porážku v sezóně. Ve 22.minutě poslal Poddvorov do vedení Albert, krátce před přestávkou srovnal Pochylý.

Po přestávce to byli opět hosté, kdo udeřil jako první. V 58.minutě vstřelil vítězný gól Žurovec. Na tuto branku už Mikulčice odpovědět nedokázaly.

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...