VÝSLEDKOVÝ SERVIS – hraje se 19.-20.3.2022

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných ve dnech 19.-20.března 2022. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

SOBOTA 19.3.2022

Krajský přebor

Ratíškovice – Svratka Brno 1:1 (0:0)
Branky: 57´ Marcián – 48´ Štróbl

Mutěnice – Sparta Brno 4:2 (0:1)
Branky: 46´ Čepil, 54´ vlastní (Skočovský), 63´ Lamáček, 82´ Kupčík –  24´(PK) Čajka, 60´ Chludil

1.A třída, sk. B

Šlapanice – Hroznová Lhota 1:4 (1:3)
Branky: 24´ vlastní (Bíla) – 7´ Muselík, 13´ Soukup, 41´ Smetka, 87´ Lipčík

Velká nad Veličkou – Vacenovice 4:0 (2:0)
Branky: 13´+56´+58´ Janás, 36´ Lapčík

Lednice – Veselí nad Moravou 5:0 (2:0)
Branky: 23´ Ferby, 36´ Poláček, 70´ Wolgemuth, 81´ Osička, 83´ Fóbl

1.B třída, sk. C

Kyjov – Velké Bílovice 0:3 (0:3)
Branky: 22´ vlastní (Polášek), 19´ Dvořáček, 33´ Bucňák

MSDD – starší dorost

Hodonín – Jihlava 2:3 (0:1)
Branky: 61´ Kaizar, 81´ Jáger – 40´ Chytrý, 47´ Bulička, 71´ Pekárek

MSDD – mladší dorost

Hodonín – Jihlava 1:4 (1:2)
Branky: 41´ Pavlinec – 6´ Mráka, 24´ Šubert, 62´ Šlechta, 89´ Rais

Krajský přebor – starší dorost

Boskovice – Kyjov 2:5 (1:3)
Branky: 5´+60´ Hrabec – 18´ Riedl, 19´+50´ Stříž, 36´ Varmuža, 72´ Tomek

Krajský přebor – mladší dorost

Boskovice – Kyjov 6:0 (4:0)
Branky: 5´+29´+49´ Hruška, 11´ Šamšula, 37´ Sychra, 50´ Fiala

1.třída – dorost

Ratíškovice – Velká nad Veličkou 6:0 (4:0)
Branky: 28´+73´ Vacula, 30´ Toman, 35´+87´ Musial, 39´ Sukup

Lednice – Dambořice 3:3 (1:3)
Branky: 11´ Lucký, 62´ Schallenberger, 67´ Gajdoš – 15´(PK) Postbiegl, 19´ Svoboda D., 37´ Svoboda P.

Krumvíř – Hroznová Lhota 1:3 (0:1)
Branky: 90´ Němeček – 44´+80´+84´ Domanský

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

Břeclav – Bzenec 1:1 (1:1)
Branka Bzence: Kasala

Dubňany B – Sobůlky 5:2 (2:1)
Branky Dubňan: Eremiáš J. 2, Bittner L. 2, Horný M.

Násedlovice – Milotice B (15:00)

Těmice (dorost) – Bukovany (dorost) 1:2 (0:1)
Branky Bukovan: Selecký, Kučera Č.

Hodonín – Strání ZRUŠENO


NEDĚLE 20.3.2022

1.A třída, sk. B

Rohatec – Valtice 1:1 (1:0)
Branky: 7´ Holešinský – 51´ Ševčík

Milotice – Nikolčice 4:1 (2:0)
Branky: 6´+32´+53´ Novák, 70´ Antoš – 61´ Šabata

Dubňany – Kohoutovice 0:1 (0:0)
Branka: 90´ Cupák

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Šardice 3:1 (0:0)
Branky: 54´ Ťok, 62´ Kurečka, 83´ Sládeček – 89´ Voříšek

Svatobořice/Mistřín – Tvrdonice 5:1 (2:1)
Branky: 18´ Lunga, 33´+83´ Kačer, 55´ (PK) Nechvátal, 67´ Maršálek – 42´ Brezovský

Uhřice – Ždánice 2:1 (0:0)
Branky: 53´+90´ Galia – 84´ Marčík

Vnorovy – Strážnice 2:0 (1:0)
Branky: 21´ Bittner, 50´ Fedorka

Blatnice – Charvátská Nová Ves 3:1 (2:1)
Branky: 5´ Vaněk, 39´ vlastní (Beránek), 83´ Rybnikář – 7´ Osička

Okresní přebor

Žarošice – Bukovany 4:2 (2:1)
Branky: 7´+12´+85´ Zouhar, 80´ Frýbort – 16´+79´ Negrean; Diváci: 50

Petrov – Ratíškovice B 0:5 (0:2)
Branky: 27´ Imrich, 42´ Příkaský, 61´ Durin, 72´ Balus, 74´ Dobeš; Diváci: 80

Hovorany – Lipov 1:1 (0:1)
Branky: 66´ Ondroušek – 5´ Červenka; Diváci: 50

Starý Poddvorov – Kněždub 1:0 (1:0)
Branky: 2´ Čížek; Diváci: 88

Dolní Bojanovice – Dambořice 4:2 (2:1)
Branky: 35´ Blaha, 43´+48´ Siwiec, 84´ Geschwandtner – 10´ Čujan, 87´ Alqasem; Diváci: 50

KEN Veselí nad Moravou – Hroznová Lhota B 2:3 (1:0)
Branky: 10´ Páč, 70´ Grossman – 49´ Pravda, 52´ Smetka, 73´ Bartošek; Diváci: 60

Vlkoš – Žeravice 4:1 (1:1)
Branky: 11´ Bílý, 51´ Zálešák, 54´ Otruba J., 62´ (PK) Otruba B. – 29´ Farmačka; Diváci: 80

Krajský přebor – starší dorost

Rosice – Dubňany/Mutěnice 4:0 (1:0)
Branky: 16´ Masný, 58´+59´+70´ Novák

Veselí n/Mor./Strážnice – Kuřim 0:0

Krajský přebor – mladší dorost

Rosice – Dubňany/Mutěnice 13:0 (7:0)
Branky: 1´+3´ Braun, 6´+7´+13´+37´+47´ Jindra, 32´ Franěk, 53´ Petkovský, 56´ Novák, 63´ Horký, 68´+76´ Masný

Veselí n/Mor./Strážnice – Kuřim 0:4 (0:1)
Branky: 8´ Prudík, 64´ Novotný, 69´ Halouska, 71´ Boháček

1.třída – dorost

Hovorany/Čejkovice – Lipov 10:0 (2:0)
Branky: 1´+9´+70´+84´ Bíza, 50´ Hoff, 56´ Koutný, 59´(PK)  Hanáček, 68´ Sýkora, 75´ vlastní (Mikéska),  82´ Damborský

Starý Poddvorov – Bzenec 2:4 (1:0)
Branky: 27´ Škodák, 87´ Řehánek – 49´+72´ Píštěk, 80´ Čevelík, 88´ Sekanina

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

Vracov – Radějov 1:1

Těmice – Moravany (15:00, hřiště Těmice)