Třetí jarní výhra s nulou pro Dolní Bojanovice

Třetí výhru ze čtyř jarních zápasů mají na svém kontě fotbalisté Dolních Bojanovic. V domácím prostředí dokázali i potřetí v řadě udržet čisté konto.

Okresní přebor – 17.kolo

SK Dolní Bojanovice – SK Kostelec 2:0 (1:0)
Branky: 17´ Seják, 48´ Esterka. Rozhodčí: Vrbovský – Čikl, Hrbáček. ŽK: Esterka, Stávek – Borkovec, Kvaltin J., Kotásek, Horák. Diváci: 80

D. Bojanovice: Bílík – Seják (52´ Pazderka), Bohun D. (81´ Siwiec), Kučí (55´ Tomaštík), Bohun M., Půlkrábek, Modrovský, Esterka (66´ Blaha), Kuchyňka (90´ Košutek), Stávek, Pink

Kostelec: Šalomoun – Borkovec, David, Lochman, Horák, Lecián, Kvaltin F., Dobeš, Kvaltin J., Kotásek, Horák

Jarní část Bojanovice zvládají více než dobře, jediná porážka přišla jen v Kozojídkách, jinak mužstvo neinkasovalo. A to se potvrdilo také v tomto zápase.

Tabulkové postavení favorizovalo domácí, kteří to potvrdili také na hřišti, ale neměli to jednoduché. Bojanovice se prosadily v 17.minutě, kdy byl úspěšným střelcem Seják.

Podzimní vzájemný zápas gól nenabídl a ani tentokrát se Kostelci nepodařilo najít recept na dobře chytajícího Bílíka.Další gólová akce se zrodila hned na začátku druhého poločasu a Esterka tak mohl zvýšit vedení Bojanovic na rozdíl dvou branek.

Výbornou defenzivní prací si aktuálně šestý tým tabulky došel pro vítězství a ani ve třetím jarním domácím zápase nedostal branku.

Kostelci zatím jaro příliš nevychází a ze čtyř utkání si na své konto připsal už třetí porážku a zůstává na desátém místě se ztrátou sedmi bodů na deváté Nenkovice.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...