Zápas jako na houpačce skončil remízou

Domácí měli raketový vstup do utkání a brzy vedli o dvě branky, do přestávky ale Žeravice stačily výsledek otočit. Vřesovice nakonec v poslední minutě zápas stačily vyrovnat a zápas skončil zaslouženou dělbou bodů.

III.B třída – 19.kolo

Sokol Vřesovice – Sokol Žeravice 3:3 (2:3)
Branky: 2´ vlastní, 10´ Možíš L., 90´ Bilíček P. – 26´+34´ Tilšer, 42´ Farmačka. Rozhodčí: Knotek. ŽK: Donátek (Vřesovice). Diváci: 60

Vřesovice: Kopecký – Žáček, Sležek, Molek, Donátek, Bilíček P., Červenka, Merta, Možíš L., Možíš Z., Putna L.

Žeravice: Benedík – Čech, Polášek, Výstup, Farmačka, Mach, Tilšer, Hýbl (88´ Zeman), Výborný, Soukup, Gerža

Duel třetího ze čtvrtým lépe rozehráli domácí, ale hosté vývoj dokázali otočit, aby nakonec Vřesovice v poslední minutě zachraňovaly remízu.

Výborně vstoupili do utkání domácí fotbalisté, kteří šli ve druhé minutě do vedení. Míč za vlastního brankáře poslal Výstup.

Na rozdíl dvou branek zvyšoval v desáté minutě Lukáš Možíš a Vřesovice byly na koni. Ne však na dlouho, už za čtvrthodiny dokázal snížit Tilšer na rozdíl jednoho gólu.Po dalších necelých deseti minutách bylo vyrovnáno, mezi tři tyče přesně zamířil opět Tilšer. Do konce prvního poločasu dokázal Farmačka výsledek otořit a do kabin šli Žeravice s vedením 3:2.

Po přestávce tak byli na tahu domácí, aby dokázali s výsledkem něco udělat. Dlouho se jim to nedařilo a na vyrovnání si museli počkat až do závěru utkání.

Poslední minuty přinesla Vřesovicím zaslouženou dělbu bodů, když hostujícího golmana pokořil Bilíček.

Bod není výhrou ani pro jedno mužstvo, v tabulce mezi nimi zůstal rozdíl tři body.

[league_table id=”242″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...