Žarošice rozhodly z penalty v poslední minutě

Fotbalisté Žarošic dokázali v 1.B třídě otočit vývoj zápasu na hřišti Podivína a odváží si tři body. Dvěma brankami se na vítězství podílel Zbyněk Poláček, ten rozhodující dal v poslední minutě z pokutového kopu.

1.B třída, sk. C – 8.kolo

Slavoj Podivín – SK Žarošice 1:2 (0:0)
Branky: 72´ Čápek – 76´+90´(PK) Poláček. Rozhodčí: Rodina – Kocman, Vrbka. ŽK: Hollý, Švestka, Kadrnka – Žaroský, Ždánský, Vágner. ČK: 88´ Hollý (Podivín). Diváci: 60.

Podivín: Předinský – Hollý, Michal, Dvořák, Čápek (78´ Fric), Hicl (46´ Martečík), Švestka, Dohnal, Šemora, Krajča, Kadrnka

Žarošice: Holub – Zouhar (69´ Douda), Poláček, Žaroský, Ždánský, Strmiska, Buršík (90´ Kolařík), Chromý (46´ Bělohoubek), Frýbort, Vágner (75´ Křena), Maroši

Zápas dvou týmů ze spodní části tabulky nabídl rozuzlení až v závěrečných dvaceti minutách hry. Domácí byli v tabulce o tři příčky výše, Žarošice bez bodu poslední.

První poločas nabídl vyrovnanou hru, avšak bez vstřelené branky. Vše podstatné se tak odehrálo až po změně stran.

Jako první se dokázal prosadit Podivín a v 72. minutě otevřel brankový účet zápasu Čápek. Papírový favorit se tak dostal do vedení.

T-shock

Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a o čtyři minuty později se začínalo prakticky od nuly. Úspěšným střelcem byl Poláček.

Tentýž hráč pak na sebe vzal nelehkou úlohu exekutora pokutového kopu a poslední minutě rozhodl tento zápas.

Žarošice poprvé v sezóně zvítězily, ale ani tříbodový zisk je neodpoutal z posledního místa v tabulce.

Mohlo by se vám líbit...