Žeravice nastřílely Bohuslavicím sedm branek

Fotbalisté Žeravic se vysokým vítězstvím na půdě Bohuslavic udrželi na třetím místě tabulky III.B třídy. Na výhře hostů se třemi góly podílel Lukáš Farmačka, kterému zdárně sekundoval dvougólový Ladislav Zeman.

III.B třída – 12.kolo

Sokol Bohuslavice – Sokol Žeravice 1:7 (1:3)
Branky: 27´ Vykouk R. – 7´+17´+18´ Farmačka, 47´+49´ Zeman, 78´ Tilšer, 85´ Hýbl. Rozhodčí: Voříšek. ŽK: Posolda (Bohuslavice). Diváci: 70

Bohuslavice: Doležal – Bednařík, Horáček, Lev, Mastný (65´Franta), Vykouk R., Chvátal, Vykouk K., Andrle, Posolda, Pařízek

Žeravice: Benedík (50´ Možíš) – Polášek (50´ Kyjovský), Výstup, Farmačka, Mach, Hýbl, Zeman (70´Ištok), Šik, Tilšer, Pivečka (35´ Čech), Gerža

Bohuslavice se pohybují ve středu tabulky a chtěly potrápit favorizované Žeravice. Ale jejich snaha vydržela sotva poločas.

Už v sedmé minutě otevřel skóre Farmačka a první půle patřila právě tomuto fotbalistovi. Už během úvodních dvaceti minut měl na kontě hattrick.

Druhá trefa přišla v 17.minutě a třetí na sebe nenechala dlouho čekat. Po půl hodině hry dokázal snížit Radek Vykouk a stanovil poločasový výsledek.
T-shock

Po přestávce už stříleli jen hostující hráči. Úvodní pětiminutovka patřila Zemanovi, jenž dvěma brankami zvýšil náskok na rozdíl čtyř gólů.

Poté se hra uklidnila a na další branky si diváci museli počkat. Šestou trefu zařídil Tilšer a pět minut před koncem stanovil konečný výsledek Hýbl.

Žeravice si pojistily třetí místo a za týden je čeká zajímavé domácí utkání s pátým Domanínem. Bohuslavice zaznamenaly osmou porážku v sezóně a v dalším kole nuceně pauzírují.

Mohlo by se vám líbit...