Archlebov uspěl na hřišti posledních Lovčic

Na první body stále čekají Lovčice, které je ani na sedmý pokus nezískaly. V neděli podlehly Archlebovu 1:3 a spolu s Bohuslavicemi uzavírají tabulku.

III.B třída – 7.kolo

Sokol Žádovice – Sokol Vřesovice 2:1 (1:0)
Branky: 2´ Ingr (PK), 76´ Valenta – 47´ Možíš Lukáš. Rozhodčí: Kolář. ŽK: Marčík, Výstup – Zedník, Červenka, Pazdera, Merta. ČK: 43´ Donátek (Vřesovice). Diváci: 80

Utkání začalo svižně a už ve druhé minutě proměnil penaltu domácí Ingr. Krátce před odchodem do kabin oslabil hosty Donátek, který byl vyloučen.

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva.

Stejně jako Žádovicím vyšel vstup do zápasu, tak úvod druhé půle patřil hostům. Těm stačily rovněž dvě minuty, aby Lukáš Možíš vyrovnal.

Rozhodující okamžik přišel čtvrthodiny před závěrečným hvizdem. Vítěznou branku zaznamenal Valenta a rozhodl o zisku tří bodů pro Žádovice.


Sokol Věteřov – Sokol Žeravice 3:2 (2:1)
Branky: 14´ Pintera, 18´+68´ Sklenář M. – 20´ Farmačka, 87´ Mach. Rozhodčí: Zima Igor. ŽK: Sklenář P. – Polášek. Diváci: 67

Domácí tým udeřil dvakrát během čtyř minut, když se do střelecké listiny zapsali Pintera a Martin Sklenář. V 18.minutě tak vedli o dva góly. Snížení docílil Farmačka už dvě minuty po druhé domácí brance.

Po změně stran padly ještě dvě branky. Náskok Věteřova zvyšoval svou druhou brankou v zápase Sklenář. Žeravice už pouze tři minuty před koncem snižovaly na konečných 3:2.

FK Lovčice – Sokol Archlebov 1:3 (0:2)
Branky: 60´ Klíč – 30´ Němec V., 43´ Jarolík, 70´ Machálek. Rozhodčí: Riedl – Stoklasa, Konečný. ŽK: Fronek, Pavlica – Jandora, Němec T., Jarolík. Diváci: 50

Lovčice byly k prvním bodům v letošní sezóně opět hodně daleko. Po prvním poločase prohrály o dvě branky. Po půlhodiny hry se trefil Vojtěch Němec a krátce před přestávkou Jarolík.

Po přestávce dostal domácí zpět do hry Klíč, ale za deset minut navyšoval náskok Archlebova Machálek. Lovčice tak prohrály i sedmý zápas sezóny.

[team_standings id=”4907″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...