Bukovany si zastřílely na hřišti Želetic

Střelecky vynikli fotbalisté Bukovan na hřišti posledních Želetic. Proti jednomu z nejslabších týmů soutěže si s chutí zastříleli a výsledkem bylo devět branek v síti domácího mužstva. Bukovany se výhrou udržely v první trojce.

III.B třída – 7.kolo

Sokol Želetice – Družba Bukovany 1:9 (0:6)
Branky: 62´ Luskač – 2´Půček, 5´+48´ Vašíček, 11´+27´+80´ Svoboda J., 13´ Sonnek, 39´+46´ Šimeček. Rozhodčí: Šimeček. ŽK: Čureja, Strmiska, Svatoň – Chromý, Půček. Diváci: 50

Želetice: Janusicza – Horák (64´Svatoň), Macháček (78´ Marada), Čureja, Kludák, Jetelina, Kostiv (58´ Hampl), Luskač, Šindar, Strmiska R., Střeštík

Bukovany: Žižlavský – Chromý, Bartoš, Sonnek, Půček, Šimeček (62´ Strmiska T.), Jelínek, Vašíček, Svoboda J., Svoboda R. (53´ Kobylka), Horáček (60´ Štěpánek)

Krutou čtvrthodinu zažili domácí fotbalisté proti Bukovanům, už ve 13. minutě byl stav 0:4 a bylo prakticky rozhodnuto.

Hned ve druhé minutě otevřel skóre Půček a v páté minutě se trefil Vašíček. V 11. minutě vstřelil první ze tří branek Jakub Svoboda  a krátce po něm se mezi střelce zapsal i Sonnek.

Po necelé půlhodině přišla na řadu další branka z kopačky Svobody a poločasový výsledek stanovil Šimeček. Do kabin si Želetice přinesly ztrátu šesti branek.

T-shock

Domácí zaspali také začátek druhého poločasu a v prvních třech minutách inkasovali další dvě branky. Hned po rozehrávce se podruhé v zápase trefil Šimeček a po něm přidal taktéž druhou branku Vašíček.

Padesátka diváků se dočkali také gólu v hostující síti. Jediným střelcem Želetic se stal v 62. minutě Luskač a zaznamenal alespoň čestný úspěch.

Jako poslední se do statistik zapsal Jakub Svoboda, který deset minut před závěrečným hvizdem zkompletoval hattrick.

Bukovany si do tabulky připsaly šestou výhru a udržely se v první trojce, Želetice na první body stále čekají a jsou poslední.

Mohlo by se vám líbit...