Bzenec nevyužil přesilovku a v závěru přišel i o výhru

Fotbalisté Bzence v sobotu přivítali na svém hřišti předposlední Brumov. Slovan brzy prohrával, ale do přestávky vývoj stačil otočit. O vítězství pak domácí přišli minutu před koncem, když inkasovali z pokutového kopu.

Divize E – 12.kolo

Slovan BZENEC – FC BRUMOV 2:2 (2:1)
Branky: 11´+37´(PK) Petrucha – 4´ Bůbela, 89´ (PK) Bartozel. Rozhodčí: Koláček – Gasnárek, Zavřel. ŽK: Čech, Šmatelka, Pelikán – Kolouch, Chovanec, Vaculík, Bartozel. ČK: 56´ Chovanec (Brumov). Diváci: 133

Bzenec: Smrčka – Eliáš, Čech (81´ Gavenda), Vinkler, Šmahaj, Zůbek, Šmatelka, Venclík, Pelikán, Petrucha, Mlýnek

Report

Tabulkové postavení hovořilo ve prospěch Bzence a domácí tak měli být proti předposlednímu celku tabulky mírným favoritem.

Lépe však zápas začal pro hosty, kteří se ve čtvrté minutě dostali do vedení, trefil se Bůbela. Pak si slovo vzali domácí a ještě do přestávky stačili výsledek otočit.

V 11.minutě bylo srovnáno, když se do střelecké listiny zapsal Petrucha. Tentýž hráč pak ve 37.minutě proměnil pokutový kop a Bzenec se dostal do vedení.

V 56.minutě musel po druhé žluté kartě předčasně ze hřiště hostující Chovanec a Slovan tak měl možnost hrát přesilovku o jednoho hráče.

Tu ale Bzenec využít nedokázal, navíc v samém závěru inkasoval vyrovnávací branku. Minutu před koncem se pískala penalta také na druhé straně a úspěšným exekutorem byl Bartozel, který vyrovnal na konečných 2:2.

Remíza ani jednomu mužstvu v posunu tabulkou nepomohla. Bzenec zůstal na desátém místě, Brumov je pak stále předposlední.