Bzenec schytal na úvod MSD debakl v Polné

Úvodní utkání čekalo na hráče Bzence v parném odpoledni na hřišti Polné. Utkání se bohužel od samotného začátku nevyvíjelo pro bzenecké borce dobře.

MSD-D – 1. kolo

Slavoj Polná – TJ Slovan Bzenec 7:1 (4:1)
Branky: 11´ + 65´ + 85´ Urbánek, 16´ Holub, 25´ Kubec, 44´ Benda, 77´ Kavka Daniel (pk) – 23´ Reška
Rozhodčí: Pospíšil Pavel – Malčánek Václav, Kadlec Václav Delegát: Prokeš Jan ŽK: Kubec – Petrucha Diváci: 335

Polná: Skočdopole – Holub (62´ Hrdlička), Haala, Čížek, Benda (78´ Tlačbaba), Urbánek, Kubec, Kavka Daniel, Fadrný (69´ Kavka David), Kučera, Klíma

Bzenec: Maňák – Košut, Petrucha, Šmahaj, Hubr, Horňák, Reška, Jüstel (69´ Mokrý), Pelikán, Kasala (90´ Pollák), Mlýnek

Úvodní branka prvního utkání nové sezony se zrodila po zakončení domácího Urbánka, který v 11. minutě svojí brankou udělil tempo utkání. Hosté se nemohli dostat ke srovnání, naopak zásluhou Holuba odskočila Polná na rozdíl dvou branek.

Ve 23. minutě se branky přeci jen dočkali i Bzenčané, Reška snížil na rozdíl jediné branky. Domácí však nehodlali pustit Bzenec do hry a ihned po dvou minutách odskočila Polná opět na dvoubrankový rozdíl.

Poslední branku první půle si nechali domácí hráči na samotný závěr, úspěšná zakončení Bendy znamenalo poločasový výsledek 4:1.

Druhou branku v utkání si nechal kapitán Urbánek na 65. minutu a blížil se hrozivý výsledek pro Bzenec.

Tvrzení bylo podpořeno faktem, že Polná přidala ještě dvě další branky. Nejprve v 77. minutě udeřil z pokutového kopu Daniel Kavka.

Poslední brankou zápasu zkompletoval hattrick kapitán domácího celku Urbánek a zakončil tak pro Polnou skvělé úvodní utkání. Pro Bzenec nezbývá nic jiného než se z výsledku oklepat a pokusit se o reparát v dalším duelu s Břeclaví.

You may also like...