Bzenec si i přes početní oslabení dělí body s Brumovem

Bzenec již více než měsíc nevyhrál, stále ovšem drží pozici ve středu tabulky. Domácí se snažili zvrátit výsledky domácím zápasem s Brumovem. Spousta střetů, žluté karty, jedno vyloučení a opět střelec Kasala, i tak by se dal popsat průběh utkání, jenž rozhodlo o remíze ve Bzenci.

MSD-D – 10. kolo

Bzenec – Brumov 2:2 (0:1)
Branky: 56´+ 82´Kasala – 19´Naňák, 85´Kovář Rozhodčí: Denev Alex –  Hlubinka Jakub, Mayer Petr ŽK: 33´Kasala, 86´Petrucha – 10´Kovář ČK: 28´Košut Diváci: 168

Bzenec: Mrkvica – Chromeček, Lysoněk, Petrucha, Šmahaj, Škodík, Zůbek (52´Mlýnek), Horňák, Reška, Kasala (90´Hudec)

Brumov: Semanko – Sucháček, Habanec (66´Juřica), Chovanec, Bartozel, Naňák (79´Bůbela), Kovář, Vítek, Kolář, Novák, Ritter

Domácí nevstoupili do zápasu vůbec dobře, po 19 minutách hry otevíral skóre pro hosty Pavel Naňák.

Další pohroma přišla pro domácí v 28. minutě, kdy bzenecký Košut podražením soupeře zmařil brankovou příležitost hostů. Citace ze zápisu o utkání:

“Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, Domácí hráč zmařil zjevnou brankovou příležitost soupeře podražením soupeře ze zadu v souboji o míč, mimo PÚ.”

Hosté tak mohli díky brance P. Naňáka odcházet do šatny s jednobrankovým náskokem.

T-shock

Snaha domácích o zvrat přišla v 56. minutě, autorem branky byl známý bzenecký střelec Petr Kasala.

Dlouhou dobu byli střelci neúspěšní, až když opět domácí Kasala dokázal překonat brankáře Semanka, jenž je na hostování v Broumově ze Slovácka. Branka domácích padla v 82. minutě, tudíž už to vypadalo, že všechny body zůstanou ve Bzenci.

Ovšem jen pár minut dělilo branku domácích a vyrovnávací trefu, o kterou se postaral Marián Kovář a rozhodl tak o dělbě bodů. Domácí tedy zůstávají na průběžně 9. místě, hosté jsou na tom hůře, patří jim 14. pozice.

 

Mohlo by se vám líbit...