Bzenec utrpěl druhou porážku v řadě

Bzenec se snažil v předehrávce navázat na kvalitní výkony ze začátku jarní části, ovšem a i v utkání s Bystřicí to nebyl ideální výkon.

FORTUNA MSD-D – 28. kolo

TJ Slovan Bzenec – Bystřice nad Pernštejnem 2:4 (1:4)
Branky: 11´ Zůbek, 79´ Kasala – 20´ Padrtka, 39´ Žila, 42´ Zbytovský, 45´ Adamec Rozhodčí: Ságl, Sedláček, Marek Delegát: Bobek ŽK: Košut, Petrucha T., Kasala, Mlýnek (všichni Bzenec) Diváci: 100

Bzenec: Kůřil – Košut (67´ Mokrý), Škodík, Petrucha T., Šmahaj, Zůbek (57´ Petrucha M.), Horňák, Reška (73´ Bábíček), Kasala, Mlánek, Chromeček

Bystřice: Trávníček – Žila, Čech, Zbytovský, Vařejka, Adamaec, Šponar (11´ Sklenář Z.), Malý, Sklenář R. (85´ Blaha), Padrtka (89´ Veselý), Mezník

Čtvrteční předehrávka se začala pro Bzenec více než dobře, v 11. minutě se prosadil domácí Zůbek, navíc musel stříat hostující trenér, když ze hřiště odcházel Šponar a jeho místo nahradil Zdeněk Sklenář.

Reakce Bystřice však přišla záhy, skóre srovnal ve 20. minutě Padrtka. Následoval hrůzný závěr první půle pro Bzenec, který rozhodl o osudu zápasu.

Nejprve poslal hosty do vedení ve 38. minutě Žila, posléze skóroval ve 42. minutě Zbytovský a náskok 3 branek zajistil pro hráče Bystřice ve 45. minutě Adamec.

T-shock

V průběhu druhého poločasu byl nucen hlavní rozhodčí Petr Ságl udělovat velký počet žlutých karet, především na straně Bzence, neboť hosté odehráli utkání bez jediného žlutého napomenutí.

Do kolonky branek byl zapsána v druhém poločase pouze trefa nejlepší domácí střelce Petra Kasaly, který snížil náskok hostů až v 79. minutě.

To bylo bohužl pro Bzenec vše, tudíž se závěr sezóny nejen na hřišti pro Bzenec nevyvijí vůbec dobře.

Mohlo by se vám líbit...