Čejkovice ztratily ve Vlkoši dvoubrankový náskok

Po prvním poločase vedly Čejkovice na hřišti Vlkoše o dva góly. Po přestávce to byli naopak domácí, kterým se podařilo vyrovnat a utkání tak skončilo nerozhodně 2:2.

III.A třída – 15.kolo

Sokol Vlkoš – 1.FC Čejkovice 2:2 (0:2)
Branky: 53´ Ingr (PK), 57´ Krýsa – 31´ Novotný, 38´ Sasínek. Rozhodčí: Zámečník. ŽK: Nastasa – Vacenovský, Blaha, Brablc, Bárta, Novotný. Diváci: 50

Vlkoš: Šohajda – Otruba, Krýsa, Sládek (82´ Pelda), Chytil, Koplík, Ingr, Nastasa, Lunga, Zálešák, Fojtík

Čejkovice: Janek – Sasínek, Vacenovský, Blaha, Brablc, Hnidák, Bárta, Michna (72´ Šťavík), Pecka, Novotný, Malík

Podruhé za sebou ztratili fotbalisté Vlkoše body, i když tentokrát můžou být za remízu rádi. Utkání s Čejkovicemi se pro ně nevyvíjelo dobře.

Hosté udeřili v první půli hned dvakrát a dokonale Sokol překvapili. Po půlhodině hry otevřel skóre zápasu Novotný a do přestávky dokázal přesně zamířit ještě Sasínek.

Čejkovice tak daly zapomenout na debakl z minulého týdne a rázem byly ve hře o body. Druhý poločas však byl opačný než ten první.

Stejně jako hostující mužstva, tak i domácí dokázali vstřelit dva rychlé góly. Nejprve proměnil pokutový kop Ingr a následně srovnal stav Krýsa.

Více branek už hrstka diváků neviděla a utkání skončilo zřejmě spravedlivou remízou. Vlkoš se v tabulce udržel na třetím místě, Čejkovicím patří šestá pozice.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]