Čtyřgólový Sasín zařídil Hodonínu výhru ve Vsetíně

Hodonín po sestupu do divize zahájil novou sezónu za návratem do MSFL na jedničku. Na hřišti Vsetína si připsal hladkou výhru a vybojoval první tři body do tabulky. Čtyřmi góly se na tom podílel Radek Sasín.

SOBOTA 10.8.2019 – divize E (2.kolo)

FC Vsetín – FK Hodonín 1:4 (0:4)
Branky: 84´ (PK) Hořelica – 18´+25´+34´(PK)+45´ Sasín. Diváci: 150

Vsetín: Eliáš – Dulík, Řeřucha, Mydlář (78´ Kocourek), Surovec (70´ Smilek), Jaroš, Naňák, Maček, Hořelica, Bublák, Zuzaňák

Hodonín: Petráš – Helísek, Chromeček, Žák (79´ Hromek), Kyselka (61´ Křižka), Sasín (90´ Čížek), Konečný, Michna, Švantner, Bohun, Dione

Sobotní duel měl jednoho hrdinu, kterým byl hodonínský Radek Sasín. Ten ve Vsetíně střelecky vynikl a pro Hodonín vystřelil první divizní body.

“Naftaři” se netají okamžitým návratem do třetí nejvyšší soutěže a v prvním soutěžním duelu vykročili za svým plánem.

Skóre utkání se poprvé měnilo v 18.minutě, kdy se Sasín prosadil poprvé. O sem minut později už to bylo o dva gól, když se trefil tentýž hráč.


Hodonínský fotbalista byl při chuti a za dalších devět minut zkompletoval hattrick. Ještě do přestávky dokázal vstřelit i čtvrtý gól a završil tak poločas snů.

Po přestávce už se Hodonín nemusel nikam hnát. Čestné branky se nakonec dočkal také domácí výběr. Šest minut před závěrečným hvizdem proměnil pokutový kop Hořelica a snížil z pohledu Vsetína na konečných 1:4.

Další sobotní výsledky

HFK Olomouc – Skaštice 4:3 (1:0)

Hranice – Přerov 3:0 (1:0)

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ ČLÁNKU BEZ UVEDENÍ ZDROJE !!!

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.cz

Mohlo by se vám líbit...