Dál sbírají porážky. Bzenec v zápase s Holešovem tahal za kratší konec

Ani změna trenéra zatím k lepším výkonům nevedla. Fotbalisté Bzence se dál v divizní skupině E trápí a sbírají porážky. V posledních třech zápase navíc inkasovali patnáct branek a sami zaznamenali jen čtyři přesné zásahy.

Na první gól se čekalo jen čtvrthodinku, když domácího brankáře obstřelil k levé tyčce Kovář. Následně se po trestném kopu prosadil do stejného místa hlavičkující Mlýnek. Ve 36.minutě se krásnou střelou z dvaceti metrů trefil za bezmocného bzeneckého brankáře Kovář.

Ve druhém poločase se gólu jako první dočkali hostující fotbalisté. V 65.minutě se k trestnému kopu postavil Bahounek a zamířil přesně. Z následného protiútoku korigoval Vaďura a zmírnil tak porážku svého mužstva.

SOBOTA 29.10.2022

DIVIZE E – 13.KOLO 

SLOVAN BZENEC – SFK ELKO HOLEŠOV 1:4 (0:3)
Branky: 66´ Vaďura – 15´+36´ Kovář, 19´ Mlýnek T., 65´ Bahounek. Rozhodčí: Sivera – Cieslar, Paulík. Delegát: Březáček. ŽK: Knotek, Zůbek, Vaďura, Mlýnek L., Linek, Janás, Yakovets (vš. Bzenec). ČK: 57´ Knotek (Bzenec). Diváci: 86

Bzenec: Frydrych – Knotek, Jamný (79´ Janíček), Zůbek, Vaďura (83´ Stoček), Řezník (59´ Yakovets), Šebesta (79´ Žák), Kasala, Mlýnek L. (46´ Komínek), Linek, Janás

Holešov: Janalík – Novotný, Charuza (83´ Lakomý), Třasoň, Semenyna (74´ Jadrníček), Bahounek (83´ Paštěka), Votava (63´ Polomík), Kovář, Miklík, Daněk, Mlýnek T. (74´ Pavelka)

SESTŘIH ZÁPASU

Zdroj: tvcom.cz, is.fotbal.cz

Mohlo by se vám líbit...