Linek rozhodl o výhře Bzence v nastaveném čase

Bzenec po dvou porážkách a bez vstřelené branky znovu zabral a domu vybojoval tři body po výhře nad Valašským Meziříčím. O vítězství rozhodl ve druhé minutě nastaveného čase po rohovém kopu hlavou Linek.

Dva zápasy bez vstřelené branky Bzenec srazily z předních příček divize E. Spravit chuť si tak Slovan chtěl v domácím zápase proti Valašskému Meziříčí.

Domácí mužstvo se dostalo do vedení ve 13.minutě, kdy otevřel skóre Ševčík – 1:0. Vyrovnání přišlo ve 27.minutě, bzeneckého brankáře Zemana překonal hostující kapitán Výmola – 1:1.

S tímto výsledkem skončil také první poločas. Další branka padla až v 63.minutě a vedení na stranu Bzence vrátil Eliáš – 2:1. Ani tento náskok se domácím nepodařilo udržet.

V 80.minutě se Slovan dopustil faulu v pokutovém území a následnou penaltu proměnil Výmola – 2:2. Druhá branka hostujícího kapitána nakonec k zisku bodu nevedla.

Bzenečtí mohl rozhodnout v nastavení, ale brankář střelu dokázal vyrazit na rohový kop. Z něhož vzešel vítězný gól, když se do centru hlavou položil Linek a zamířil přesně 3:2.

Bzenec třetí výhra v soutěži posunula na páté místo divizní tabulky, Valašské Meziříčí zůstalo po čtvrté porážce na posledním místě s jedním bodem na kontě.

ZÁZNAM UTKÁNÍ

SOBOTA 5.9.2020

Divize E – 5.kolo

Slovan BZENEC – TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 3:2 (1:1)
Branky: 13´ Ševčík, 63´ Eliáš, 90´ Linek – 27´+80´(PK)  Výmola; Rozhodčí: Vařecha – Urbánek, Galář; Delegát: Káňa; ŽK: Zeman, Mlýnek, Linek, Blažek, Kasala – Michálek, Žilinský, Výmola, Šafář, Farkas; Diváci: 190

Bzenec: Zeman – Daníček, Eliáš (63´ Blažek), Čech, Šmahaj, Ševčík, Venclík (69´ Kasala), Pelikán, Mlýnek, Linek, Jamný

Val. Meziříčí: Pobořil – Vozák, Michálek, Žilinský, Výmola (88´ Kelárek), Šafář (46´ Urban (65´ Gajdoš)), Kiss Farkas, Vrána J., Vrána Š., Kuběna, Kadla

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz, tvcom.cz

You may also like...