Další vysoké vítězství pro mužstvo Šardic

Už první dva zápasy naznačily, kdo bude patřit k favoritům III.A třídy. V prvním kole nasázely Šardice branek pět, v tom druhém přidaly dalších sedm a z Mikulčic si odvezly výhru v poměru 7:1. Hattrickem se na ní podílel Petr Kyněra.

III.A třída – 2.kolo

Baník Mikulčice B – FK Šardice 1:7 (0:3)
Branky: 50. Bečica – 4´+33´+67´ Kyněra Petr, 30´+47´  Hučko Jan, 69´ Zicháček, 84´ Reigl. Rozhodčí: Lipár. ŽK: Zachara, Král, Výmola, Hromek (všichni Mkulčice B). Diváci: 80

Mikulčice B: Polák – Zachara, Rech, Liščinský, Král, Výmola, Bečica, Hlaváč (70´ Hromek), Sochor, Sládek, Bohunský (30´ Sloboda)

Šardice: Košulič (6´Gebhart) – Kyněra, Hála, Benešovský (79´ Novotný), Zicháček, Reigl, Hučko, Maruška, Šprta, Kolařík (62´ Čajka), Vacula

Další snadné vítězství pro Šardice, které neměly slitování s rezervou Mikulčic. Už ve čtvrté minutě otevřel skóre Kyněra, do konce poločasu se mezi střelce zapsali ještě Hučko a znovu Kyněra.

Úvodní minuty druhého poločasu přinesly dva rychlé góly. Hučko zvyšoval na 0:4 a krátce na to zaznamenal jediný úspěch Baníku Bečica.

V 67. minutě završil Kyněra hattrick, za dvě minuty dával Zicháček na 6:1 a výsledek zpečetil šest minut před závěrečným hvizdem Reigl.

Šardice po dvou kolech vedou soutěž v plným bodovým ziskem a skóre 12:2.

You may also like...