Divize: Bzenec daroval posledním Novým Sadům bod

Na rozdíl od středeční dohrávky Bzenec sobotní duel proti poslednímu týmu soutěže nezvládl a v domácím prostředí hrál s Novými Sady nerozhodně 1:1.

Fortuna MSD – 20.kolo

Slovan BZENEC – FK NOVÉ SADY 1:1 (1:0)
Branky: 37´ Hubr M. – 73´ Šuba. Rozhodčí: Svoboda – Mayer, Havlín. ŽK: Vaverka (Bzenec). Diváci: 106

Bzenec: Smrčka – Čech (81´ Žák), Košut, Vaverka, Petrucha, Zůbek, Hubr M., Pelikán, Kasala, Mlýnek, Vinkler

Nové Sady: Zbořil – Boukhatem, Kopp, Spurný (90´ Škrabal), Schlimbach, Škoda, Krátký, Richter, Pošusta (68´ Janeček), Ždánský (81´ Smrček), Šuba

Bzenečtí fotbalisté po třech výhrách za sebou doma zaváhali a s posledními Novými Sady pouze remizovali. Slovan přitom začal dobře a do přestávky se ujal vedení.

Ještě před prvním gólem nechal vyniknout Zbořila zpoza šestnáctky Vinkler, ale ujala se až následující střela. Ve 37.minutě propálil tvrdou ranou hostujícího brankáře Michael Hubr a Bzenec vedl.Studené počasí odradilo diváky k návštěvě tohoto utkání a zápas sledovalo jen stovka příznivců. Ti už se radosti od domácích fotbalistů nedočkali.

Udeřilo tak na druhé straně a čtvrthodině před koncem bylo rázem srovnáno. Po chybě ve středu pole, přišel dlouhý nákop do vápna a Šuba překonal domácího brankáře.

Zbývajících dvacet minut už vítězný gól nenabídlo a v utkání se body dělily. Pro Bzenec je to ztráta dvou bodů, Nové Sady díky remíze poskočily na předposlední místo.

ZÁZNAM Z UTKÁNÍ

Další sobotní výsledky

Rosice – Lanžhot 3:0 (0:0)

Stará Říše – Humpolec 4:2 (3:0)

ZDROJ VIDEO: tvcom.cz

You may also like...