Hattrick Blažka rozhodl o výhře Hrubé Vrbky

Dopolední utkání III.C třídy mezi rezervním týmem Velké nad Veličkou a Hrubé Vrbky rozhodl třemi góly hostující Patrik Blažek. Domácí dvakrát vedli, ale zápas do vítězného konce nedotáhli.

III.C třída – 3.kolo

Kordárna Velká n/Vel. B – Horňácko Hr. Vrbka 2:3 (2:2)
Branky: 31´ Hozák, 44´ Machálek – 33´+45´+58´ Blažek Patrik. Rozhodčí: Zíma Zbynek. ŽK: Bajko, Lipár (oba Velká B). Diváci: 65

Velká B: Novotný – Bajko, Lipár, Kohůt, Rybníkář, Machálek, Bukanski, Jurena, Kurečka, Janda R., Komárek

Hr. Vrbka: Kováčik – Prachař, Sečkář, Kutálek, Šuránek, Peprna, Polášek, Blažek P., Blažek J., Horák, Slovák

Pro obě mužstva se jednalo o třetí utkání v sezóně, když na kontě měla po jedné výhře i porážce. Zápas v Javorníku začal lépe pro domácí, kteří se ujali vedení po půl hodiny hry.

Skóre utkání otevřel v 31.minutě Hozák. Vedení však Velké vydrželo necelé dvě minuty, když se o vyrovnání postaral Patrik Blažek.


Poločasový výsledek skončil 2:2. V závěru poločasu padly ještě dvě branky. Na domácí straně byl úspěšný kapitán Machálek, následně bleskově odpověděl svým druhým gólem Blažek.

Vítězná branka padla celkem brzy. K nevoli domácích fandů se o ni postaral v 58.minutě opět Blažek a po necelé hodině byl na světě hattrick.

Hrubá Vrbka se dostala poprvé do vedení a náskok již nepustila. Do konce utkání dokázala udržet fotbalisty rezervního týmů Velké na dostřel a do tabulky si připsala podruhé v sezóně tři body.

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...