Hodonín veze z Bystřice další výhru a zvyšuje náskok

Fotbalisté Hodonína dokázali v posledním podzimním vystoupení v divizi D zvítězit na hřišti Bystřice nad Pernštejnem 1:3 a přezimují na prvním místě. Díky dalšímu zaváhání béčka Zbrojovky mají náskok již čtyř bodů.

Hostující výběr potvrdil roli favorita a na hřišti osmého celku tabulky vybojoval další divizní vítězství. O první zásah v utkání se postaral ve 38.minutě Urbančok a do kabin si Hodonín odnesl hubený náskok.

V 54.minutě přidal druhou trefu hostů Holek, ale bystřičtí fotbalisté dokázali brzy snížit Prášilem. Také Hodonín našel na tuto branku rychlou odpověď, když se mezi střelce zapsal Helísek.

Po výhře 3:1 si hodonínští fotbalisté upevnili první místo v tabulce a po další ztrátě rezervního týmu brněnské Zbrojovky (remíza s Břeclaví 0:0), přezimují v čele s náskokem čtyř bodů.

SOBOTA 30.10.2021

Divize D – 1.kolo

SK BYSTŘICE nad PERNŠTEJNEM – FK HODONÍN 1:3 (0:1)
Branky: 61´ Prášil – 38´ Urbančok, 54´ Holek, 66´ Helísek; Rozhodčí: Urbánek – Hudec, Brázdil; Delegát: Peřinka; ŽK: Vařejka – Kyselka; Diváci: 85

Bystřice n/Pern.: Veselý – Svoboda, Vraspír, Blaha (71´ Buršík), Vařejka, Prášil, Adamec, Sklenář, Malý, Zbytovský, Mazel (46´ Jiránek)

Hodonín: Petráš – Helísek, Dressler, Kyselka, Sukup, Urbančok (83´ Michna), Švantner, Holek, Bohun (76´ Žák), Dunda, Galuška (64´ Čech)

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...