III.A třída: Lukáš Říha vstřelil pět branek béčku Rohatce

Fotbalisté Vracova deklasovali v sobotním zápase III.A třídy rezervu Rohatce 12:2. Na drtivém vítězství se největší měrou podílel kanonýr hostů Lukáš Říha , jenž zaznamenal pět gólů.

III.A třída – 19.kolo

Slavoj ROHATEC B – FC VRACOV 2:12 (2:6)
Branky: 43´ Odehnal, 45´ Snášel D. – 5´ Svoboda, 6´+32´+58´+67´+68´ Říha L., 8´+11´+83´ Žandovský, 36´ Mlček, 61´ Říha V., 76´ Kaiser. Rozhodčí: Hadač – Kukula, Řičica. ŽK: Trs, Gerstberger, Tomšej – Vondryska. Diváci: 45

Rohatec B: Buček – Surovec, Trs, Odehnal, Gerstberger, Kotásek, Tomšej, Snášel Z., Klimek, Snášel D., Vacenovský (Vyslužil, Stanický)

Vracov: Zálešák – Nygrýn, Vondryska, Říha L., Loprais Š., Mlček, Říha V., Žandovský, Svoboda, Loprais P., Polášek (Kaiser, Kocurek)

Vracov drží formu z posledních zápasů a drtí jednoho soupeře za druhým. Tentokrát to schytala rezerva Rohatce, která na domácím hřišti utrpěla debakl.

Hosté začali skvěli a po jedenácti minutách vedli o čtyři góly. Postupně se střelecky prosadili Svoboda, Lukáš Říha a dvakrát Žandovský.

V první půli se podruhé trefil také Lukáš Říha a šestou branku přidal Mlček. Dočkal se také Slavoj, který před přestávkou udeřil dvěma góly. Přesně mířili Odehnal a David Snášel.Po přestávce Vracov přidal dalších šest branek. Tři góly zaznamenal Lukáš Říha, hattrick zkompletoval Žandovský a po jedné branky zapsali Kaiser a Vít Říha.

V tabulce se Vracov udržel na třetím místě, Rohatec zůstal předposlední. Do konce sezóny zbývají odehrát už je ntři kola.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...