III.B třída: Vřesovice přišly o výhru v poslední minutě

Už se zdálo, že Vřesovice udrží těsný náskok nad Žeravicemi, ale ve druhé minutě nastavení přišlo vyrovnání. Bod hostům zachránil Mach a stanovil skóre na 2:2.

III.B třída – 19.kolo

Sokol VŘESOVICE – Sokol ŽERAVICE 2:2 (2:1)
Branky: 21´ Donátek, 35´ Možíš Z.- 3´ Menšík, 90´ Mach. Rozhodčí: Tománek. ŽK: Skalka, Ryba – Glos, Hýbl. Diváci: 70

Vřesovice: Klem – Žáček, Skalka, Putna, Donátek, Molek, Červenka, Čech, Machala, Možíš Z., Zedník (Jakubíček, Ryba, Matějíček)

Žeravice: Možíš J. – Polášek, Vaculík, Tomáštík, Glos, Soukup, Pazdera, Ištok, Pozděch, Výborný, Mach (Menšík, Miklík, Zlámal, Horák, Halačka, Hýbl)

Hostující mužstvo začalo utkání lépe a ve třetí minutě se ujalo vedení, přesně zamířil Menšík. Vyrovnání přišlo ve 21.minutě, kdy brankáře Žeravic překonal Donátek.

Do kabin odcházeli spokojenější domácí fotbalisté, kteří po gólu Možíše otočili výsledek ve svůj prospěch a dostali se do vedení 2:1.


Po přestávce si Vřesovice hlídaly hubený náskok a už se zdálo, že si připíší vítězství. Ve druhé minutě nastavení, ale přišlo nečekané vyrovnání.

Bod ze hřiště soupeře Žeravicím zajistil Mach. V tabulce se toho příliš nezměnilo, Vřesovice jsou nadále čtvrté a Žeravice o tři body zpět na páté příčce.

[team_standings id=”9655″ title=”Tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...