Rozlosování KP pro ročník 2019/20


Přinášíme podzimní rozlosování Krajského přeboru. Soutěž bude mít 16 účastníků a okres Hodonín bude zastupovat dvojice týmů. Začíná se 2.kolem 11.srpna, podzim končí dohrávkou 1.kola 3.listopadu. Vložená jsou dvě kola (14. a 15.).

Krajský přebor (rozlosování podzimní části soutěže)

2.kolo 11.08.2019 

Krumvíř – Kuřim
Svratka Brno – Ráječko
Mutěnice – Sparta Brno
Moravský Krumlov – Ratíškovice
Bohunice – MS Brno
Rousínov – Boskovice
Ivančice – Líšeň B
Bosonohy – Bystrc

3.kolo 18.08.2019 

Bystrc – Krumvíř
Líšeň B – Bosonohy
Boskovice – Ivančice
MS Brno – Rousínov
Ratíškovice – Bohunice
Sparta Brno – Moravský Krumlov
Ráječko – Mutěnice
Kuřim – Svratka Brno

14.kolo 21.8.2019 

Krumvíř – Ivančice
Bosonohy – Rousínov
Bystrc – Bohunice
Líšeň B – Moravský Krumlov
Boskovice – Mutěnice
MS Brno – Svratka Brno
Ratíškovice – Kuřim
Sparta Brno – Ráječko

4.kolo 25.08.2019 

Krumvíř – Svratka Brno
Mutěnice – Kuřim
Moravský Krumlov – Ráječko
Bohunice – Sparta Brno
Rousínov – Ratíškovice
Ivančice – MS Brno
Bosonohy – Boskovice
Bystrc – Líšeň B

5.kolo 01.09.2019 

Líšeň B – Krumvíř
Boskovice – Bystrc
MS Brno – Bosonohy
Ratíškovice – Ivančice
Sparta Brno – Rousínov
Ráječko – Bohunice
Kuřim – Moravský Krumlov
Svratka Brno – Mutěnice

6.kolo 08.09.2019 

Krumvíř – Mutěnice
Moravský Krumlov – Svratka Brno
Bohunice – Kuřim
Rousínov – Ráječko
Ivančice – Sparta Brno
Bosonohy – Ratíškovice
Bystrc – MS Brno
Líšeň B – Boskovice

15.kolo 11.9.2019

Ráječko – Krumvíř
Kuřim – Sparta Brno
Svratka Brno – Ratíškovice
Mutěnice – MS Brno
Moravský Krumlov – Boskovice
Bohunice – Líšeň B
Rousínov – Bystrc
Ivančice – Bosonohy

7.kolo 15.09.2019 

Boskovice – Krumvíř
MS Brno – Líšeň B
Ratíškovice – Bystrc
Sparta Brno – Bosonohy
Ráječko – Ivančice
Kuřim – Rousínov
Svratka Brno – Bohunice
Mutěnice – Moravský Krumlov

8.kolo 22.09.2019 

Krumvíř – Moravský Krumlov
Bohunice – Mutěnice
Rousínov – Svratka Brno
Ivančice – Kuřim
Bosonohy – Ráječko
Bystrc – Sparta Brno
Líšeň B – Ratíškovice
Boskovice – MS Brno

9.kolo 29.09.2019 

MS Brno – Krumvíř
Ratíškovice – Boskovice
Sparta Brno – Líšeň B
Ráječko – Bystrc
Kuřim – Bosonohy
Svratka Brno – Ivančice
Mutěnice – Rousínov
Moravský Krumlov – Bohunice

10.kolo 06.10.2019 

Krumvíř – Bohunice
Rousínov – Moravský Krumlov
Ivančice – Mutěnice
Bosonohy – Svratka Brno
Bystrc – Kuřim
Líšeň B – Ráječko
Boskovice – Sparta Brno
MS Brno – Ratíškovice

11.kolo 13.10.2019 

Ratíškovice – Krumvíř
Sparta Brno – MS Brno
Ráječko – Boskovice
Kuřim – Líšeň B
Svratka Brno – Bystrc
Mutěnice – Bosonohy
Moravský Krumlov – Ivančice
Bohunice – Rousínov

12.kolo 20.10.2019 

Krumvíř – Rousínov
Ivančice – Bohunice
Bosonohy – Moravský Krumlov
Bystrc – Mutěnice
Líšeň B – Svratka Brno
Boskovice – Kuřim
MS Brno – Ráječko
Ratíškovice – Sparta Brno

13.kolo 27.10.2019

Sparta Brno – Krumvíř
Ráječko – Ratíškovice
Kuřim – MS Brno
Svratka Brno – Boskovice
Mutěnice – Líšeň B
Moravský Krumlov – Bystrc
Bohunice – Bosonohy
Rousínov – Ivančice

1.kolo 03.11.2019 

Bosonohy – Krumvíř
Bystrc – Ivančice
Líšeň B – Rousínov
Boskovice – Bohunice
MS Brno – Moravský Krumlov
Ratíškovice – Mutěnice
Sparta Brno – Svratka Brno
Ráječko – Kuřim