Krátký rozhovor pro web poskytl Stanislav Slováček

Lídrem III.A třídy jsou Šardice, které dosud neztratily ani bod a soutěž vedou s náskokem pěti bodů. Krátký rozhovor pro web www.hodoninsky-fotbal.cz poskytl vedoucí mužstva a trenér – Stanislav Slováček.

Mužstvo posílilo několik fotbalistů Lovčic, tým by měl být tedy silnější než v minulosti?
V létě k nám přišla pětice hráčů z Lovčic – Kyněra Petr, Vacula Petr, Maruška Milan, Hála Roman, Šprta Tomáš a z Kyjova brankář David Vinca. Myslím si, že kvalita mužstva se příchodem těchto hráčů výrazně zvýšila. To dokazují i dosavadní výsledky. Nicméně máme v hledáčku další hráče z blízkého okolí Šardic o které máme zájem.

Prvními zápasy v okresním poháru jste prošli více než lehce, míříte za celkovým triumfem?
Dostali jsme se do semifinále a to se hraje až na jaře, což je za poměrně dlouhou dobu. Stát se může cokoli, ale pokud se nám v poháru bude dařit tak jako doposud, chtěli bychom pohár vyhrát.

Po sedmi zápasech máte plný počet bodů, takže musíte být spokojen?
Mistrovské zápasy zatím zvládáme, ale poslední dva zápasy jsme vyhráli pouze rozdílem jedné branky. Máme plný bodový zisk, takže spokojenost.

Jaké jsou tedy cíle mužstva? Postup nebo jen hrát v horních patrech tabulky?
Chceme hrát ofenzivní fotbal, který baví hráče a bude se líbit lidem, kteří se na nás přijdou podívat. Pokud soutěž vyhrajeme, tak postupu se bránit nebudeme.

Mohlo by se vám líbit...