Porážka odsunula Svatobořice na třetí místo

Druhá nejhorší obrana v soutěži překvapila druhý nejlepší útok. Jinými slovy Mikulčice si v domám prostředí poradily se Svatobořicemi. Spartak porážkou přišel o druhé místo v tabulce.

Okresní přebor – 8.kolo

Baník Mikulčice – Spartak Svatobořice/Mistřín 2:1 (2:1)
Branky: 8´+34´ Novák – 12´ Baťa. Rozhodčí: Horňáček – Zámečník, Hrbáček. ŽK: Novák, Polák, Kuchynka, Brablc – Koch, Pazderka, Baťa, Šalša, Šimeček. Diváci: 80.

Mikulčice: Novotný – Bureš, Čechovský, Vacenovský, Jánoš, Novák, Polák, Konečný, Kuchynka, Anovčin (86´ Šebestík), Brablc

Svatobořice: Dvořák – Koch, Lunga, Pekárek, Michna (22´ Neduchal), Kačer, Pazderka (88´ Randis), Lunga (76´ Antoš), Baťa, Šalša, Koutný (46´ Šimeček)

Spartak nedokázal navázat na vysoké vítězství z minulého kola, kdy doma nasázel Kostelci osm branek. To naopak Baník překvapil a získal druhou výhru v sezóně.

Všechny tři branky navíc padly již v prvním poločase. A úvodním pětatřicet minut se lépe povedlo domácím fotbalistům.

Ti šli do vedení už po osmi minutách po přesné trefě  Nováka. Vyrovnávací branka se zrodila po necelých pěti minutách, když se to statistik zapsal Baťa.

Poločasový výsledek stanovil opět Novák, který si svou druhou trefu schoval na 34. minutu a vrátil Mikulčicím vedení.

T-shock

První půle nabídla nejen tři branky, ale i jednu žlutou kartu. Po přestávce to bylo naopak obráceně.

Branka nepadla ani jedna, ale žlutilo se celkem v osmi případech. Střelecky se však ani jednomu týmu nevedlo a zápas tak skončil těsnou výhrou Baníku.

Svatobořice po druhé porážce v sezóně přišly o průběžnou druhou příčku, kam se dostaly Dambořice. Baník se posunul na šesté místo.

Mohlo by se vám líbit...