Radějov zvládl přestřelku v Moravském Písku

Sobotní program odstartoval dopolední duel III.C třídy mezi Moravským Pískem a Radějovem. Utkání nabídlo sedm branek a těsného vítězství se radoval hostující Sokol.

III.C třída – 10.kolo

FC MORAVSKÝ PÍSEK – Sokol RADĚJOV 3:4 (2:2)

Branky: 17´ Mička Lukáš, 35´ Štěpáník Petr, 56´ (PK) Mička Petr – 12´ Březina Jakub, 33´ Šmach Petr, 50´ Bubulinca Constantin, 67´ Kořínek Jakub. Rozhodčí: Rotter Karel. ŽK: Parobek Roman (Radějov). Diváci: 60

SESTAVY

Mor. Písek: Chamrád – Dulovecz T., Křivánek, Oharek, Janás, Vrána, Kuban, Mička L., Mička P., Štěpáník, Sotolář (Stuchlík P., Stuchlík J., Dulovecz M., Friš)

Radějov: Parobek A. – Bohunský, Kořínek, Prečan, Pavka, Jurnikl, Bubulinca, Parobek R., Šebesta, Šmach, Můčka (Březina, Kočík)

REPORT ZE ZÁPASU

Favoritem zápasu byl hostující Radějov, který ještě loni hrál okresní přebor. Utkání nabídlo zajímavou podívanou a přineslo sedm branek.

Přetahovanou začali lépe hosté, jenž se ve dvanácté minutě dostali do vedení po brance Březiny. Odpověď přišlo už po pěti minutách, kdy skóre srovnal Lukáš Mička.

Podruhé se Radějov ujal vedení ve 33.minutě, když domácího brankáře překonal Šmach. Náskok však znovu vydržel jen velmi krátce a po dvou minutách vyrovnal Štěpáník.

Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu 2:2. V 50.minutě to byl opět Sokol, kdo se ujal vedení. Úspěšným střelcem byl Bubulinca.

Tradičně dokázal Písek velmi rychle srovnat krok, o šest minut později proměnil pokutový kop Petr Mička a stav byl nerozhodný 3:3.

Vítězný gól vstřelil v 67.minutě Kořínek. Na tuto trefu už domácí fotbalisté reagovat nedokázali. Radějov udržel vedení až do konce, připsal si pátou výhru v sezóně a v tabulce se posunul na druhé místo.

Moravský Písek zaznamenal čtvrtou prohru v soutěži a v tabulce mu patří osmou příčka, má však jedno utkání k dobru.

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...