Ratíškovice mají první body v letošní sezóně

Fotbalisté Ratíškovice se až ve 3.kole dočkali prvních bodů v nové sezóně. Po dvou porážkách přišlo konečně vítězství. V páteční předehrávce zdolal Baník na domácím pažitu Ivančice 3:2, v poslední minutě rozhodl duel střídající Tomáš Voříšek.

PÁTEK 21.8.2020

KRAJSKÝ PŘEBOR

Baník Ratíškovice – FC Ivančice 3:2 (2:1)
Branky: 19´+20´ Marcián, 90´ Voříšek T. – 5´ Šnyrch, 48´ Pekáč; Rozhodčí: Kocman – Kučera, Knecht; ŽK: Bábíček J., Měsíček, Hromek – Hložek, Weinlich; ČK: 22´ Skřivánek – 70´ Sojka; Diváci: 269

Ratíškovice: Chromý – Kundrata (58´ Konečný), Skřivánek, Kordula (81´ Dobeš), Hromek, Knotek (54´ Bábíček T.) , Marcián, Bábíček J., Ševčík, Křižka (67´ Voříšek T. (90´ Kotásek)), Nedorostek

V páteční předehrávce nastoupily Ratíškovice proti Ivančicím. Souboj o první body nezačal pro Baník vůbec dobře a od páté minuty prohrával po brance Šnyrcha – 0:1.

Domácím se ale podařil obrat a během jedné minuty dokázal Marcián skóre zápasu otočit, když se prosadil v 19. a 20.minutě – 2:1. Následně byl vyloučen Skřivánek a Baník dohrával o deseti.

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, Držením soupeře za dres.

Do přestávky už se výsledek nezměnil a Ratíškovice si do druhé půle přinesli hubený náskok jednoho gólu. O ten však krátce po zahájení druhého poločasu přišli. Ve 48.minutě vyrovnal Pekař – 2:2.

Další důležitý okamžik zápasu se odehrál v 70.minutě, kdy musel předčasně do sprch hostující brankář Sojka a síly na hřišti se vyrovnaly. Domácí výběr se snažil o vstřelení vítězné branky což se nakonec podařilo.

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, Podražení soupeře ze strany v souboji o míč.

Ve druhé minutě nastaveného času se míč dostal ve střídajícímu Tomáši Voříškovi a ten dokázal překonat náhradního gólmana Podolského – 3:2.

Ratíškovice se po tříbodovém zisku dotáhly na svého soupeře a v neúplné tabulce jim se třemi body patří deváté místo, Ivančice jsou desáté.

Zdroj: hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...