Rozhovor – Miroslav Čajka (trenér Agro Vnorovy)

Po rozhovorech s hráči se nyní zaměříme také na trenéry. Jako první nám krátký rozhovor poskytl kouč aktuálně druhého týmu okresního přeboru. Pod podzimními úspěchy Agra Vnorovy je podepsán trenér Miroslav Čajka

Podzimní část máte úspěšně za sebou. O skóre se držíte na druhém místě. Chtěli jste dosáhnout více nebo panuje v klubu spokojenost?

Podzimní část sezony hodnotíme jako úspěšnou.

Našel by se nějaký podzimní zápas, který Vás z pohledu trenéra vyloženě zklamal?

Samozřejmě se našly zápasy, ve kterých jsme to měli rozehrané dobře a ztratili jsme je až v závěru. Hlavně v Mikulčicích (4:4), Ždánicích (1:1) a Svatobořicích (2:1) jsme body ztratili zbytečně.

Pyšníte se nejlepší obranou v soutěži. Je v týmu někdo, kdo vyčníval nebo mužstvo šlapalo jako celek?

Mužstvo bych pochválil hlavně jako celek. Vyzdvihl bych oba brankáře – Davida Zubatého a Zdeňka Rybku.

Kdy jste zahájili zimní přípravu a kolik zápasů na Vás čeká?

Zimní přípravu jsme zahájili 24.ledna, v současných klimatických podmínkách využíváme hlavně halu a umělku ve Strážnici. Odehráli jsme zatím jedno přípravné utkání (Radějov 5:1), v plánu jich máme ještě pět.

Plánujte mužstvo do jarní část na nějakém postu posílit?

Ne, kádr mužstva zůstává stejný jako na podzim.

S jakým umístěním by jste byl na konci sezóny spokojen?

Samozřejmě jsme zatím v poločase. V jarní části sezony bychom chtěli pokračovat tak, aby nás fotbal bavil, fanoušci a příznivci byli spokojeni. Tímto bych jim chtěl poděkovat za podporu.

Děkuji taky Marku Janouškovi za vedení tréninků mužů i za práci s mládeží. Práce s mládeží je naše priorita a tímto děkuji všem trenérům mládeže a rodičům.

You may also like...