Rozhovor | R. Grombíř: O. Březina bude chybět, snad se brzy uzdraví

Brankář Roman Grombíř byl naším dalším respondentem a prozdradil nám informace ze začátku přípravu, uvidíme, zda-li si výherní fazonu přenesou Kozojídky z přípravy do prvního ostrého testu – pohárového duelu s Blatnicí.

Zdravím Romane. První otázkou bych se rád zaměřil na porovnání tvých dosavadních brankářských štací. Jak by jsi srovnal své působení ve Veselí (kde jsi dlouho působil) a to aktuální, tedy v Kozojídkách?

Čau Vojto. Musím říct, že je těžké to porovnávat. Začínal jsem v Moravském Písku, kde mě naučili hrát fotbal. Ve Veselí jsem posbíral nové zkušenosti, a také jsem zde poznal spoustu lidí. V této době, kdy hraju za Kozojídky, jsem naprosto spokojen. Máme dobře sehraný tým. Kozojídky s Veselím se srovnat prostě nedají, všude jsem hrál rád a na vše vzpomínám s úsměvem.

Loňská sezona pro tebe a tvůj tým byla skvělá, jako mašinerie jste proletěli OP. Jaká vzpomínky ti z této sezony zůstanou a na co budeš rád vzpomínat?

Rád budu vzpomínat na celou sezónu. Hlavně na oslavy postupu, bylo to něco, co sem zažil poprvé a ohromně si to užil. Od převzetí poháru, jízdy na vlečce, až po zapíjení do rána.

Nejraději budu vzpomínat na zápas se Ždánicemi, kdy se nám podařilo vyhrát 2:1 v deseti.

R. Grombíř při jednom z utkání v dresu Kozojídek
Zdroj: R. Grombíř

Ve většině týmů již začala příprava na další ročník. Jste na tom stejně? Případně máte za sebou už nějaké přátelské zápasy?

Ano, začali jsme před 2 týdny a trenér nás vůbec nešetří. Máme za sebou zápas s Ostrožskou Novou Vsí, kde jsme 2:1 vyhráli a s Kyjovem, kde byla opět výhra 2:0.

A co ty osobně, cítíš se před novou sezonou dobře? Bez jakýchkoliv zdravotních potíží?

Nová sezóna je pro mě výzvou. Zdravotní potíže zatím nemám a snad to tak bude až do konce sezóny.

Co očekáváš od vašeho snažení v I.B třídě? Přeci jen, úroveň oproti OP se zvedne.

Určitě se zvedne, ale strach z toho nemám. Kádr máme dobrý, tak se uvidí, až to přijde. Samozřejmě nám bude chybět Ondra, ale budeme to muset zvládnout bez něho, snad se brzo uzdraví.

S tím pochopitelně souvisí otázka, s jakými ambicemi budete vstupovat do premiérové sezony v I.B třídě?

Samozřejmě s těmi úplně nejvyššími. Budeme se snažit hrát co nejlepší fotbal pro fanoušky, vyhrávat a ukázat, že na to máme.

Děkuji za tvůj čas a popřeji spoustu skvělých zákroků!

Taktéž děkuji.

You may also like...