Souboj Vřesovic s Domanínem poznamenaly 2 penalty

Sobotní program III. B třídy nabídl zajímané představení týmů, mezi nimiž byl nepatrný bodový rozdíl. Vřesovice využily domácího prostředí a soupeře z Domanína o gól porazily.

III.B třída – 11. kolo

Sokol Vřesovice – FK Domanín 2:1 (1:0)
Branky: 42´P. Bilíček, 58´L. Možíš (PK) – 81´Brož (PK). Rozhodčí: Šimeček – Hýbl, Filipenský. ŽK: Bilíček, Čech, Zedník – Knotek. Diváci: 60

Vřesovice: Zelenka – Žáček (92´ M. Bilíček), Sležek, Donátek, P. Bilíček, Čech (82´ Vavřík), Merta (79´ Zedník), Putna, Z. Možíš, L. Možíš, Ovesný

Domanín: Rachvala – Pavel Klempíř, Petr Klempíř (64´ Kmenta), Sedláček, Polášek, Brož, Ryba, Kocourek, Šlechta, Toman (46´ Knotek), Daňhel

Hráči Vřesovic na domácím hřišti hostili v rámci 11. kola tým z Domanína. Oba týmy se v dosavadním průběhu sezóny pohybují v klidném středu tabulky.

Z počátku to vypadalo na poklidné utkání, z úvodu snad jen lze vypíchnout žlutou kartu domácího Bilíčka v 28. minutě.

Tentýž hráč zajistil domácím vedení ještě před přestávkou, když dokázal překonat hostujícího brankáře Rachvalu ve 43. minutě.

T-shock

Ani změna v hostujícím kádru, když nastoupil Knotek, dlouho nevedla k brance, kterou by hosté vstřelili. Po přestávce začal zápas nabývat na obrátkách a výsledkem byl pokutový kop, k němuž se postavil Lukáš Možíš a proměnil.

Dlouho to vypadalo, že právě pokutový kop domácích bude rozhodující, hosté z Domanína, dostali stejnou příležitost v 81. minutě, Petr Brož se nemýlil a dal ještě hostům naději na zisk bodů.

Ta ovšem zhasla po konečném hvizdu rozhodčího Šimečka. Domanín, tak jede domů bez zisku bodů.

Mohlo by se vám líbit...