Střelecké trápení Dubňan pokračuje

Podruhé za sebou se fotbalistům Dubňan nepodařilo vstřelit branku. Minulý týden vyhořeli s druhým Veselím a v sobotu neskórovali ani hřišti páté Lednice.

1.A třída, sk. B – 20.kolo

Moravan Lednice – Baník Dubňany 3:0 (1:0)
Branky: 22´+58´ Wolgemuth T., 87´ Holešínský. Rozhodčí: Richter – Vodák, Kulíšek. ŽK: Vejvančický R., Holešínský – Hlaváč, Krejčiřík, Klečka. Diváci: 80

Lednice: Hanzel – Sedláček (66´ Vejvančický M.), Vejvančický R., Očenáček, Tetur (82´ Kovář), Beneš (60´ Machovský), Wolgemuth D., Janulík (90´ Trubač), Sedláček, Wolgemuth T., Holešínský (88´ Černín)

Dubňany: Novotný – Hlaváč, Juřica, Sviták, Krejčiřík (69´ Kordula), Klečka (58´ Bidnom), Koryčánek (58´ Wagner), Noga (83´ Ševčík), Soldán, Válek, Chaloupka

Baníku došel střelecký prach a na své soupeře nedokáže vyzrát. V Lednici tahali hosté za kratší konec a na body nedosáhli.

Domácí začali lépe a ve 22.minutě šli po gólu Tomáše Wolgemutha do vedení. Moravan čekal na výhru tři zápasy a měl dobře našlápnuto.

Další góly přišly až po přestávce a byl to znovu Wolgemuth, který navýšil na rozdíl dvou branek. Dubňany se trápí a podruhé za sebou nedokázaly skórovat. Bez gólů se vyhrávat nedá.

Zatímco hostům to nešlo, domácí v závěru přidali ještě jeden zásah. Tři minuty před závěrečným hvizdem zpečetil vítězství Lednice Holešínský.

Mohlo by se vám líbit...