V divizní předehrávce porazil Hodonín soupeře ze Bzence

Ve středeční předehrávce 15.kola divize porazil v domácím prostředí Hodonín nováčka ze Bzence 2:0. Fotbalisté z okresního města rozhodli dvěma góly po změně stran a vyhráli i sedmý zápas této sezóny.

Divize – 15.kolo

FK Hodonín – Slovan Bzenec 2:0 (0:0)
Branky: 53´ Kyselka, 80´ Holešinský. Rozhodčí: Hájek – Sedláček, Hanáková. ŽK: Fojtík, Bartoš – Petrucha, Škodík, Horňák, Reška. Diváci: 520

Hodonín: Petráš – Konečný, Voříšek (46´Bartoš), Kyselka, Paděra, Fojtík, Masaryk (88´ Dovhanyuk), Šturma, Červinek, Holešinský, Polách (90´ Mareš)

Bzenec: Mrkvica – Chromeček, Petrucha, Šmahaj, Škodík (71´ Lysoněk), Peš, Horňák, Reška, Pyclík (76´ Mlýnek), Kasala (86´ Hudec), Košut

Šlágrem divizní předehrávky 15.kola bylo derby mezi Hodonínem a Bzencem. Lídr soutěže v dosavadním průběhu ještě neztratil body a suverénně vede tabulku. Nováček ze Bzence se pohybuje ve středu tabulky.

Úvodní poločas branku nenabídl a tak si velmi slušná divácká kulisa (520 diváků) musela na góly počkat až do druhého poločasu.

Hned po sedmi minutách vstřelil první branku zápasu Kyselka a poslal favorita do vedení. Slovanu se střelecky nedařilo a gólově se prosadit nedokázal.

Definitivní podobu výsledku dal v 80. minutě Holešinský a zajistil Hodonínu tři body.

Mohlo by se vám líbit...